Port Chałupy
oferuje gastronomię opartą na potrawach rybnych, wypożyczalnię sprzętu pływającego oraz obsługę turystyki wodnej i lądowej. Zapraszamy do odwiedzania nas nie tylko w sezonie letnim.

Jesienią, zimą oraz wiosną, umożliwiamy podziwianie niespotykanych nigdzie indziej zjawisk przyrody: groźnych bałtyckich sztormów, zamarźniętej zatoki z górami lodowymi, przelotów rzadkich gatunków ptactwa. A wszystko to widziane z przytulnego, ogrzanego kominkiem pomieszczenia.

 

 

Gastronomia


Oferujemy największy na półwyspie zestaw potraw rybnych, opartych na rybach bałtyckich, atlantyckich i słodkowodnych. Serwujemy posiłki z ryby smażonej, grilowanej jak i wędzonej.

Bar posiada 5 gatunków piwa lanego oraz szeroki wybór piw butelkowych, a dla młodszych gości proponujemy różnorodne soki oraz napoje. Przyjezdny zawsze może liczyć na kubek herbaty czy kawy oraz coś słodkiego.


 

 
 

Wypożyczalnia łodzi i rowerów
Wypożyczalnia oparta jest na drewnianych jednostkach pływających budowanych zgodnie z miejscową tradycją szkutniczą. W skład floty wchodzą wiosłówki, żaglówki oraz motorówki.
 

 
Wyprawy
Zajmujemy się organizacją wypraw na terenie akwenu Zatoki Puckiej takimi jak:
- wyprawy wędkarskie
- wycieczki krótkie i całodniowe, podziwianie miejscowej flory i fauny
- wrakowisko, wyspa na środku Zatoki Puckiej
- ujście rzeki Redy, Klif Rzucewski, pałac "Jan III Sobieski"